لازم است کاربران محترم در مراحل ارسال تصاویر آثار عنوان کامل اثر،خلاصه ای از شیوه اجرا و در توضیحات تکمیلی محور مربوط به آثار خود را مشخص نمایند.

هنرمندان ارجمند

 

ضمن تشکر از حضور شما در همایش ملی هنر ایران در دوره قاجار، به استحضار می رساند هنگام ارسال تصاویر آثار به نکات زیر توجه نمایید:

*** لطفا موارد را به دقت بخوانید و آثار را با یک کد ارسال نمایید***

1-لازم است برای ارسال تصاویر آثار در سامانه عضو شوید(ثبت نام ).

 

2-برای ارسال تصاویر پس از ورود به سامانه، از طریق گزینه­ ی ارسال و پیگیری تصاویر آثار را ارسال نمایید.

 

3-در صفحه ای که باز شده گزینه ارسال اثر جدید را انتخاب نمایید. در این صفحه عنوان و خلاصه ای از اثر خود را وارد نمایید.

 

4- با انتخاب گزینه بعدی به صفحه بعد رفته و تمام اطلاعات خواسته شده را کامل نمایید.

 

5-مجدد با انتخاب گزینه بعدی توضیحات تکمیلی را وارد و پس از آن گزینه شرایط و ضوابط را انتخاب و گزینه بعدی را انتخاب نمایید.

 

6-پس از آن به صفحه اضافه کردن فایل ها متصل می شوید. در این صفحه هر کاربر می تواند تصاویر آثار خود را با انواع فایل مجاز: jpg, png, tiff ارسال نماید. در همین صفحه ابتدا نوع فایل را فایل اصلی اثر انتخاب نموده و  با انتخاب گزینه Browes   فایل یا تصویر را انتخاب وگزینه ارسال فایل را انتخاب نمایید.

 

چنانچه کاربران محترم تمایل به ارسال چندین فایل یا تصویر را دارند در قسمت انتخاب نوع فایل گزینه فایل های تکمیلی / اضافی که در کشو بازشو (در بخش نوع فایل ) است را انتخاب و مراحل browse  و ارسال فایل را نیز در ادامه انجام دهند. پس از انتخاب تمام فایل ها گزینه ارسال فایل را انتخاب و در پایان گزینه بعدی را انتخاب نمایید.

 

7- در مرحله آخر که عنوان تکمیل ارسال اثر هست با انتخاب گزینه ارسال اثر کار را به پایان برسانید. در نظر داشته باشید زمانی تصاویر به صورت کامل ارسال شده اند که در صفحه شخصی و بخش آثار ارسال نشده هیچ فایلی موجود نباشد.

 

** در هر مرحله با انتخاب گزینه بعدی شما به صفحه و مرحله بعد راه پیدا خواهید کرد.

**در صفحه آخر حتما گزینه ارسال اثر را انتخاب نمایید تا اثر به صورت کامل ارسال شود.

**هر هنرمند تنها با یک کد آثار خود را ارسال نماید.چنانچه کاربران در دفعات متعدد اقدام به ارسال تصاویر می نمایند در هر دفعه کد جدیدی به آن ها تخصیص داده می شود که ممکن است مشکلاتی را برای آن ها ایجاد نماید. برای جلوگیری از دریافت چندین کد تمام آثار خود را در یک مرحله ارسال نمایید.

**آخرین مهلت ارسال تصاویر آثار 31/5/1397 و آخرین مهلت دریافت اصل آثار 15/6/1397 در نظر گرفته شده است.

**محورهای همایش را از کشو بازشو اطلاعات همایش ملاحظه نمایید و براساس آن آثار خود را ارسال نمایید.

 

برای ارسال اثر به مسابقه ابتدا باید به سامانه وارد شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید؛ ثبت نام کنید.